Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Koła naukowe i organizacje studenckie

Współpraca ze studentami

Zapraszamy do współpracy z LUQAM koła naukowe oraz organizacje studenckie zainteresowane zagadnieniami szeroko pojętej optymalizacji i zarządzania. Z naszej strony oferujemy interesujące, praktyczne szkolenia studenckie w atrakcyjnych cenach, konferencje tematyczne oraz patronat wydarzeń. W LUQAM cenimy inicjatywę i kreatywność, dlatego jesteśmy bardzo ciekawi Waszych propozycji współpracy!

 

Szkolenia studenckie

Szkolenia studenckie LUQAM łączą w sobie elementy wykładów, warsztatów i ćwiczeń, dzięki czemu uczestnicy nie tylko pogłębiają swoją wiedzę teoretyczną, ale mają również okazję kształtować umiejętności pomocne w życiu zawodowym. Oferta studencka obejmuje szkolenia z 7 kategorii - Lean Manufacturing, Bezpieczeństwo żywności, Systemy zarządzania, Zarządzanie jakością w branży automotive, Akredytacja laboratoriów, Six Sigma i projekty oraz Menadżerskie i komunikacja.

W naszych szkoleniach biorą udział studenci, którzy chcą nauczyć się jak usprawniać funkcjonowanie wybranych obszarów organizacji oraz pragnący uporządkować swoją wiedzę z zakresu optymalizacji procesów. Są to głównie osoby, które swoją przyszłość wiążą z pracą w obszarach poprawy wewnętrznej sytuacji w organizacji oraz przyszli kandydaci na auditorów.

Program każdego szkolenia został opracowany przez wykwalifikowaną kadrę trenerską tak, aby zapewnić jak najwyższy poziom merytoryczny oraz atrakcyjność zajęć. 

Dowiedz się więcej o szkoleniach studenckich

Dla grup zamkniętych organizujemy również szkolenia z pozostałych tematów dostępnych w ofercie LUQAM. Sprawdź pełną ofertę szkoleń TUTAJ.

 

Konferencje

Cyklicznie organizujemy konferencje tematyczne z zakresu systemów zarządzania, bezpieczeństwa żywności oraz Lean Management, na których prelegenci prezentują najnowsze teorie naukowe oraz trendy branżowe.

W ramach konferencji prowadzimy również warsztaty grupowe, dzięki którym w przystępny sposób utrwalona zostaje wiedza z części wykładowej.

 

Konferencja studencka LUQAM Konferencja studencka LUQAM Konferencja studencka LUQAM

 

Pozostałe formy współpracy

  • Oferta specjalna dla kół naukowych.
  • Patronat wydarzeń.
  • Wasze propozycje!

 

Chcesz dokładnie poznać ofertę LUQAM lub przedstawić swoje pomysły i propozycje? Napisz do nas!

student@luqam.com

 

Harmonogram szkolenia studenckie