Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Szkolenie na zamówienie

 

Szkolenie na zamówienie w LUQAM

 

Należysz do grupy młodych i ambitnych ludzi chcących zdobywać nowe kompetencje? Teraz zbierając grupę szkoleniową możesz dopasować  szkolenie nie tylko do Waszych potrzeb, ale także kieszeni!

 

Szkolenia na zamówienie to:

  • intensywne wykłady połączone z praktycznymi ćwiczeniami,
  • przystępna cena, nienadwyrężająca studenckiego budżetu,
  • szkolenia w konkretnych miastach w Polsce,
  • maksymalnie 6h zegarowych,
  • potwierdzający uczestnictwo certyfikat LUQAM.

 

 SPRAWDŹ MIASTA, W KTÓRYCH MOŻESZ ZAMÓWIĆ SZKOLENIE

* Cena szkolenia nie obejmuje kosztów cateringu i wynajmu sali. Zapewnienie sali szkoleniowej leży po stronie Zamawiającego.

  

 

 Nie znaleźliście swojego miasta na mapie? Skontaktujcie się z Biurem LUQAM, a my przygotujemy dla Was ofertę dedykowaną: 

 

student@luqam.com

 

tel. 12 298 49 31 

 

Szkolenie na zamówienie to świetne rozwiązanie dla osób poszukujących nowinek tematycznych, chcących pogłębić swoją wiedzę lub chcących skorzystać ze szkoleń nie zawartych w standardowej ofercie szkoleniowej LUQAM.

 

Zgłoszenia i uczestnictwo w Szkoleniu na zamówienie podlega standardowemu Regulaminowi szkoleń LUQAM. Oferta dedykowana jest zarówno do Organizacji Studenckich, Kół Naukowych, ale także do studentów indywidualnych. Oferta dedykowana jest wyłącznie dla osób posiadających status studenta. Cena szkolenia nie obejmuje kosztów cateringu i wynajmu sali. Zapewnienie sali szkoleniowej leży po stronie Zamawiającego.