Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Rodzaje szkoleń

Szkolenia LUQAM

 

Szkolenia LUQAM

 

Tysiące przeszkolonych osób i kilkudziesięciu doświadczonych praktyków – naszych trenerów – jest  gwarancją, że decydując się na szkolenie LUQAM zdobędziesz wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie.

 

UNIKATOWA KADRA TRENERSKA

 

KONKRETNE TEMATY

Konsultanci LUQAM poza prowadzeniem szkoleń realizują projekty optymalizacyjne i systemowe, dzięki którym na bieżąco i w różnych branżach wdrażają rozwiązania, o których uczą na szkoleniach.

 

Prowadzimy szkolenia w ramach kilku, specjalistycznych strumieni tematycznych. Programy dopasowujemy do aktualnych tendencji rynkowych, ale nie staramy się sztucznie rozbudowywać harmonogramu – odpowiadamy na realne zapotrzebowanie naszych klientów.

NOWOCZESNA FORMUŁA

 

POWRACAJĄCY KLIENCI

Uczestnicy szkoleń otrzymują materiały w formie elektronicznej oraz dostęp do platformy e-learningowej.

 

Kilkukrotnie powracający na szkolenia klienci to najbardziej wartościowy feedback dla firmy szkoleniowej.

 

 


RODZAJE SZKOLEŃ

 

 

Szkolenia otwarte odbywają się w dwóch trybach. Szkolenia z oferty stałej mają z góry wyznaczone terminy, na które można się zapisywać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w harmonogramie. Pozostałe szkolenia z elastycznym terminem nie mają z góry wyznaczonych dat. Wystarczą 3 zapisane osoby, by zorganizować szkolenie w dogodnym dla uczestników terminie.

 

 

 

KATEGORIE SZKOLEŃ

 

LEAN MANAGEMENT   SIX SIGMA I PROJEKTY  

SYSTEMY ZARZĄDZANIA

 

NARZĘDZIA I TECHNIKI       MENADŻERSKIE I KOMUNIKACJA


 

 

 

OFERTY SPECJALNE

 

ZNIŻKI NA SZKOLENIA OTWARTE

 

PAKIETY EKSPERCKIE

W LUQAM zniżki na szkolenia otwarte możesz uzyskać na dwa sposoby - dzięki Karcie rabatowej lub poprzez promocję -20% dla drugiej osoby.


Wybierz dogodną dla siebie formę!

 

Niektóre ze szkoleń w stałej ofercie można realizować w ramach pakietów specjalnych. Są to programy szkoleń typu "officer", zaprojektowane z myślą o pracownikach na określonym typie stanowiska lub z określonej branży.

Ukończenie wszystkich szkoleń z wybranego pakietu daje dodatkowe korzyści!

Dowiedz się więcej

 

Dowiedz się więcej