Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Zakupy i Logistyka

Zakupy i logistyka

 

 zakupy

Zakupy i Logistyka

 

Poniższe szkolenia nie mają z góry wyznaczonych terminów. Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z tematów – zapisz się, korzystając z linku pod opisem szkolenia. Wystarczą 3 zapisane osoby, aby zorganizować wybrane szkolenie w dogodnym dla uczestników terminie. Jeżeli masz jakieś pytania - skontaktuj się z nami

Platforma szkoleniowa LUQAM

Szkolenie Opis (kliknij w nazwę szkolenia, by zobaczyć program) Czas trwania Cena szkolenia
Narzędzia skutecznego zakupowca

Tematem szkolenia są procesy i narzędzia stosowane przez pracowników działów zakupów w nowoczesnych organizacjach. Omawiane metody mają na celu wspomaganie budowy strategii zgodnej z celami przedsiębiorstwa, rozwoju adekwatnego panelu dostawców oraz optymalizacji kosztów w łańcuchu dostaw.

Zapisz się

2 dni (14h) 1 480 zł netto
Strategie zakupowe i sourcing

W trakcie szkolenia omawiany jest proces budowania i wdrażania strategii zakupowych odpowiadających celom strategicznym przedsiębiorstwa. Prezentowany jest również proces oceny i wyboru dostawców w ramach racjonalizacji ich bazy zgodnie z potrzebami firmy.

Zapisz się

2 dni (14h) 1 480 zł netto
Cost Breakdown - kosztorys zakupowca 

Podstawą szkolenia jest warsztat w formie symulacji katastrofalnej sytuacji na rynku materiałów ziem rzadkich. Źródłem symulacji jest realny przykład projektu, który w rzeczywistości trwał 3 lata. W trakcie zajęć uczestnicy wspólnie budują kosztorys, analizują go oraz samodzielnie podejmują kolejne kroki i decyzje w celu doboru właściwego dostawcy.

Zapisz się

2 dni (14h) 1 370 zł netto
Podstawy zarządzania łańcuchem dostaw

W efekcie odbytego szkolenia uczestnicy znają oraz potrafią zastosować zestaw narzędzi pozwalający na oszacowanie skutków finansowych różnych wariantów decyzji, a także ułatwiający rzetelną analizę "make or buy".

Zapisz się

1 dzień (7h)

980 zł netto

Zarządzanie łańcuchem dostaw - Supply Chain Management

Prosty rachunek kosztów przedsiębiorstwa może prowadzić do błędnych wniosków. W odpowiedzi na ten problem proponujemy zestaw narzędzi, który pozwala oszacować skutki finansowe decyzji dla różnych wariantów, a także ułatwia rzetelną analizę „make or buy”.

Zapisz się

2 dni (14h) 1 280 zł netto

kontakt