Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Narzędzia i Techniki

Narzędzia i Techniki

Szkolenia Narzędzia i Techniki

 

Narzędzia i Techniki

 

Poniższe szkolenia nie mają z góry wyznaczonych terminów. Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z tematów – zapisz się, korzystając z linku pod opisem szkolenia. Wystarczą 3 zapisane osoby, aby zorganizować wybrane szkolenie w dogodnym dla uczestników terminie. Jeżeli masz jakieś pytania - skontaktuj się z nami

Platforma szkoleniowa LUQAM

Szkolenie  Opis (kliknij w nazwę szkolenia, by zobaczyć program) Czas trwania Cena szkolenia
QRQC, FTA

Szkolenie zawiera wiedzę na temat metodologii QRQC oraz podejścia, jakie należy stosować w codziennej pracy. Prezentuje również działanie całego systemu QRQC od poziomu linii produkcyjnej do poziomu całej Fabryki z zasadami eskalacji. Ważnym elementem jest blok analizy drzewa czynników (FTA), która jest nieodłącznie związana z QRQC, gdzie uczestnicy zapoznają się ze sposobem prowadzenia analizy opartym na studium przypadku.

Zapisz się

1 dzień (7h) 980 zł netto
Metoda G8D

Metoda G8D to 8 logicznie uporządkowanych kroków, które począwszy od budowy zespołu, poprzez analizę przyczyny źródłowej i zdefiniowanie działań aż po ocenę ich skuteczności prowadzą do eliminacji przyczyn (a nie tylko objawów) problemu. Zrozumienie mechanizmów powodujących występowanie niezgodności oraz wyciąganie wniosków daje możliwość budowania organizacji opartej na wiedzy, przez co wzrasta jej konkurencyjność oraz zadowolenie klientów.

Zapisz się

1 dzień (7h) 980 zł netto
Raport A3 

Raport A3 to metodologia rozwiązywania problemów oparta na cyklu PDCA. W usystematyzowany sposób prowadzi do eliminacji przyczyn źródłowych rozpatrywanego zagadnienia. Nazwa metody pochodzi od arkusza formatu A3. To właśnie na kartce tej wielkości rozpracowuje się problem i określa drogę postępowania.

Zapisz się

1 dzień (7h) 980 zł netto
Kreatywne Rozwiązywanie Problemów

W ramach szkolenia omawiane są zarówno standardowe, jak i kreatywne metody rozwiązywania problemów. W trakcie części pierwszej uczestnik uczy się poprawnie definiować i opisywać problem. Poznaje również podstawowe zasady postępowania przy rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się we współczesnych procesach produkcyjnych i usługowych. W drugiej części zadaniem uczestnika jest wyjście poza schematy myślenia przedstawione w pierwszej części oraz wykazanie się kreatywnością.

Zapisz się

2 dni (14h) 1 280 zł netto

kontakt