Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Quality Officer

Pakiet Quality Officer

Dla osób, które pracują lub chcą pracować jako Auditorzy Wewnętrzni, Pełnomocnicy ds. Systemów Zarządzania czy pracownicy działu jakości zaprojektowaliśmy specjalny pakiet szkoleń - Quality Officer.

Pakiet szkoleń Quality Officer pozwala na dogłębne poznanie i zrozumienie normy ISO 9001 poprzez przełożenie jej na warunki konkretnej firmy. Umożliwia również poznanie narzędzi pomocnych w monitorowaniu i doskonaleniu systemu zarządzania w organizacji.

Dodatkowo, zrealizowanie wszystkich szkoleń z pakietu wiąże się z otrzymaniem bezpłatnego certyfikatu potwierdzającego zdobyte kompetencje oraz możliwością uczestnictwa w darmowym szkoleniu “Kaizen”!

 

 

Zawartość pakietu:

 

Wybrane szkolenie z 

 Auditor Wewnętrzny IATF 16949, Auditor Wewnętrzny ISO 9001, Auditor Wewnętrzny HACCP/ISO 22000

 

Metody, narzędzia i techniki rozwiązywania problemów

Szkolenie ukierunkowane jest na praktyczne opanowanie klasycznych metod rozwiązywania problemów procesowych.

 

FMEA

FMEA daje możliwość dokonania pomiaru ryzyka (zarówno dla produktu, jak i procesu), co czyni tę metodę niezwykle cenną i popularną wśród firm zainteresowanych podnoszeniem swojej konkurencyjności oraz zwiększaniem zadowolenia klientów. W ramach pakietu Quality Officer metoda ta omawiana jest w rozszerzonym zakresie.

 

SPC, MSA

Uczestnicy zapoznają się z metodami planowania działań projektowych umożliwiającymi pełną realizację celów. Ponadto, poznają zasady działania i komunikacji w grupie projektowej. W trakcie zajęć przedstawiane są również narzędzia informatyczne wykorzystywane w zarządzaniu projektami.

 

Cena realizacji wszystkich szkoleń w pakiecie wynosi 4520 zł netto.

Zamknij

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.