Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Food Quality Officer

Pakiet Food Quality Officer

Dla osób pracujących w działach jakości w branży spożywczej zaprojektowaliśmy specjalny pakiet szkoleń - Food Quality Officer.

Pakiet szkoleń Food Quality Officer pozwala na spojrzenie na kwestie bezpieczeństwa żywności, zarówno z perspektywy systemowej, jak i narzędzi, które służyć mogą zmniejszeniu liczby niezgodności, czy też usprawnieniu procesu.

Dodatkowo, zrealizowanie wszystkich szkoleń z pakietu wiąże się z otrzymaniem bezpłatnego certyfikatu potwierdzającego zdobyte kompetencje oraz możliwością uczestnictwa w darmowym szkoleniu “Kaizen”!

 

 

Zawartość pakietu

Auditor Wewnętrzny HACCP/ISO 22000

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy oraz umiejętności praktycznego wdrażania wymagań normy PN ISO 22000:2005.

 

Metody, narzędzia i techniki rozwiązywania problemów

Szkolenie ukierunkowane jest na praktyczne opanowanie klasycznych metod rozwiązywania problemów procesowych.

 

FMEA Advanced

FMEA daje możliwość dokonania pomiaru ryzyka (zarówno dla produktu, jak i procesu), co czyni tę metodę niezwykle cenną i popularną wśród firm pragnących zwiększać zadowolenie swych klientów oraz podnosić swoją konkurencyjność. W ramach pakietu Food Quality Officer metoda ta omawiana jest w rozszerzonym zakresie.

 

SPC, MSA

Dzięki zastosowaniu metod omawianych w trakcie szkolenia dane gromadzone w firmach mogą być zbierane w sposób rzetelny i trafny. Pozwala to na ich późniejsze wykorzystanie do poprawy skuteczności procesów oraz ich doskonalenia, a w konsekwencji do poprawy jakości produktu.

 

Cena realizacji wszystkich szkoleń w pakiecie wynosi 4520 zł netto.

Zamknij

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.