Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Letnia Akademia LUQAM

 

 

W tym roku kolejna edycja Letniej Akademii skupia się na kompleksowym rozwoju w zakresie tematów optymalizacyjnych.

Wraz z podstawowym tematem z zakresu Lean – Lider Lean Manufacturing, proponujemy tematy rozwijające kompetencje w zakresie narzędzi Lean, a także zaawansowane szkolenie przygotowujące do pełnienia funkcji Pełnomocnika ds. Lean.

  

 

To wszystko w charakterystycznych dla Akademii wakacyjnych terminach i niskich cenach!

 

Czym jest Letnia Akademia?

 

Letnia Akademia to wyjątkowa okazja, aby wykorzystać okres wakacji w efektywny sposób - rozwijając kompetencje zawodowe i podnosząc swoją wartość na rynku pracy. Program skierowany jest do studentów. W jego ramach proponujemy 4 tematy szkoleń z zakresu optymalizacji. Każdy temat ma 2 terminy w Krakowie i 2 w Gdańsku, co pozwala na zrealizowanie całego cyklu w dogodnym okresie wakacji.

 

Tegoroczna edycja obejmuje swym zakresem 4 szkolenia w tym 2, które nie występują w podstawowej ofercie studenckiej! Są to szkolenia Metody, narzędzia i techniki rozwiązywania problemów, Wybrane narzędzia optymalizacji procesów – Kaizen, Kanban.

 

REGULAMIN LETNIEJ AKADEMII

 

 

 

Korzyści dla uczestników:

Dzięki udziałowi w Letniej Akademii LUQAM:

  • zdobędziesz kompleksową wiedzę z zakresu optymalizacji,
  • pozyskasz praktyczne umiejętności - zarówno z zakresu zastosowania narzędzi Lean, jak i obowiązków i kompetencji osoby zarządzającej Lean w przedsiębiorstwie,
  • po każdym szkoleniu otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu,
  • gdy zrealizujesz 4 szkolenia otrzymasz dodatkowy certyfikat Letniej Akademii potwierdzający zdobyte kompetencje,
  • po ukończeniu szkolenia Lider Lean Manufacturing otrzymasz -50zł zniżki na uczestnictwo w każdym z pozostałych szkoleń realizowanych w ramach Letniej Akademii*.

 

 

 

*Zniżka nie może zostać przeniesiona na inne szkolenie realizowane w ramach lub poza programem Letniej Akademii.Przyznanej zniżki nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny ani przekazać innemu uczestnikowi szkolenia.

 

 

 ZAPRASZAMY W WAKACJE 2020!