Kraków: 12 296 49 31
Gdańsk: 58 782 45 33
 

Ekspert ds. Bezpieczeństwa Żywności

Ekspert ds. Bezpieczeństwa Żywności

Ekspert ds. Bezpieczeństwa Żywności LUQAM

 

Certyfikowany Ekspert ds. Bezpieczeństwa Żywności

Oferta dla studentów wiążących swoją przyszłość z pracą w przemyśle spożywczym, w całym łańcuchu żywnościowym (producenci żywności, pasz, zbóż, dodatków do żywności, rolnicy, firmy świadczące usługi żywieniowe i cateringowe, sprzedawcy detaliczni i hurtowi, firmy świadczące usługi porządkowe, transportowe i dystrybucyjne, dostawcy wyposażenia, środków do mycia i higieny, materiałów opakowaniowych oraz innych materiałów mających kontakt z żywnością, laboratoria badawcze, sieci handlowe). 

Osoba uczestnicząca w minimum trzech szkoleniach, oprócz certyfikatów SwissCert, otrzymuje dodatkowy, bezpłatny, imienny certyfikat „Eksperta ds. Bezpieczeństwa Żywności” LUQAM, który potwierdza nabycie przez uczestnika kompetencji we wszystkich obszarach dotyczących skutecznego i efektywnego zapewniania oraz zarządzania bezpieczeństwem żywności.

Szkolenia uprawniające do otrzymania dyplomu Eksperta ds. Bezpieczeństwa Żywności można realizować w dowolnym czasookresie – na przestrzeni wakacji, kilku miesięcy, a nawet roku.

 

Szkolenia dostępne w ramach programu eksperckiego

Poniżej znajduje się lista szkoleń dostępnych w ramach programu. Realizacja szkoleń Auditor Wewnętrzny HACCP oraz Pełnomoncik Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000 jest obowiązkowa. Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat jednostki certyfikującej SwissCert.

Kliknij w nazwę szkolenia aby zobaczyć program.

 

Auditor Wewnętrzny HACCP (obowiązkowe)  Zapisz się
Pełnomocnik Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000 (obowiązkowe) Zapisz się
Wymagania Standardów Sieciowych IFS, BRC Zapisz się
Food Defence Zapisz się

 

Jak się zgłosić?

szkolenia 1 Zgłoś się na każde z trzech wymaganych szkoleń w wybranym terminie.
szkolenia 2

Poszerzaj swoją wiedzę w trakcie szkoleń.

szkolenia 3

Napisz do nas jak Ci się podobało - w wiadomości zaznacz, że chcesz otrzymać certyfikat Eksperta ds. Bezpieczeństwa Żywności.

szkolenia 4

Dodatkowy certyfikat wyślemy do Ciebie pocztą.