Kraków: 12 296 49 31

Toruń: +48 516 157 602

 

Six Sigma i Project Management

Szkolenia Six Sigma

 

Szkolenie Six Sigma

Sukces w biznesie mogą osiągnąć tylko organizacje, które stawiają na ciągłe doskonalenie. Szkolenie Six Sigma pozwoli Ci poznać narzędzie, które odmieniło funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw i uczyniło ich liderami branży.

 

SZKOLENIA Z KATEGORII SIX SIGMA I PROJEKTY

SIX SIGMA - POZIOM WHITE BELT

Szkolenie stanowi wstęp do tematyki Six Sigma. Program obejmuje podstawowe pojęcia oraz zarys metodologii.

1 dzień - 880 zł netto

ZAPISZ SIĘ:  20.03 - Kraków    12.03 - Gdańsk

SIX SIGMA - POZIOM YELLOW BELT

Szkolenie jest wstępem do bardziej zaawansowanych szkoleń poświęconych metodom statystycznym w strategii Six Sigma.

3 dni - 1 480 zł netto

ZAPISZ SIĘ : 03-05.02 - Kraków 

SIX SIGMA - POZIOM GREEN BELT

Przeznaczone jest dla obecnych i potencjalnych liderów zmian w organizacji, kandydatów na stanowisko Green Belt.

8 dni - 4 480 zł netto

ZAPISZ SIĘ: 02-03.04 - Gdańsk         19-20.05  - Kraków

SIX SIGMA - POZIOM BLACK BELT

Szkolenie, przeznaczone dla kandydatów na stanowisko Black Belt, koncentruje się na wszystkich aspektach niezbędnych do zarządzania dużymi projektami Six Sigma.

19 dni - 9680 zł netto

ZAPISZ SIĘ: 02-03.04 - Gdańsk         19-20.05 - Kraków

SIX SIGMA - UPGRADE TO BLACK BELT

Szkolenie przeznaczone jest dla osób z certyfikatem Green Belt zdobytym w LUQAM bądź innej firmie, które chcą podnieść swoją wiedzę do poziomu Black Belt.

12 dni - 6800 zł netto

 ZAPISZ SIĘ: brak terminów

PROJECT MANAGEMENT - ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Szkolenie pozwala nabyć umiejętności przydatne w zarządzaniu projektami. Uczestnicy zapoznają się z metodami planowania działań projektowych umożliwiającymi pełną realizację celów. 

2 dni - 1280 zł netto

ZAPISZ SIĘ: 27-28.04 - Kraków 

Szkolenie Six Sigma bazuje na opracowanej w latach 80. koncepcji zarządzania jakością. Impulsem do jej powstania były kłopoty Motoroli – lidera produkcji półprzewodników. Zatrudnienie tam inżynierowi doszli do wniosku, że jakość nie może kosztować, a nawet więcej - powinna przynosić zyski. Wprowadzone zmiany przełożyły się na pięciokrotny wzrost sprzedaży oraz oszczędności rzędu miliardów dolarów. Od tego czasu moc Six Sigmy odkryło tysiące małych i dużych przedsiębiorstw. W LUQAM pokażemy Ci jak w praktyce wdrożyć tę koncepcję. Niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki w tej dziedzinie, czy też chcesz podnieść swoje kwalifikacje, w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie. Organizujemy szkolenia Six Sigma na wszystkich poziomach specjalizacyjnych – od podstawowego White Belt, poprzez Yellow i Green, aż do mistrzowskiego poziomu Black Belt.

 

Efekty szkolenia

Problemem, z którym często borykają się przedsiębiorstwa, są koszty związane z produkcją wadliwych wyrobów. Nie chodzi tu tylko o zmarnowane surowce, czy poświęcony czas. Najwyższą ceną, jaką niejednokrotnie muszą zapłacić jest utrata wiarygodności, a co za tym idzie odpływ Klientów. Rozwiązanie stanowi postulowana w koncepcji Six Sigma optymalizacja procesów.

Nazwa szkolenia Six Sigma pochodzi od wykorzystywanego w statystyce parametru – odchylenia standardowego, oznaczanego greckim symbolem sigma. Procesy o jakości 6 sigma pozwalają organizacji zredukować ryzyko braków lub usterek do 3,4 na milion wyprodukowanych sztuk. Zarządzanie w oparciu o analizę statystyczną i twarde dane to kluczowy, ale nie jedyny postulat tej koncepcji. Ma ona również mniej zmatematyzowane oblicze.

Jedną z kluczowych zasad Six Sigma jest zorientowanie na Klienta i dążenie do zrozumienia jego potrzeb. Założenie to leży również u podstaw innej popularnej koncepcji zarządzania tj. Lean Management, co sprawia, że oba te podejścia świetnie się uzupełniają, a ich wspólne wdrażanie daje efekt synergii. Mimo że metoda ta została opracowana w latach 80., nie traci na aktualności, a postulaty doskonalenia i nieustannej współpracy pozwalają urzeczywistniać ideał organizacji uczącej się.

Po ukończeniu szkolenia i wdrożeniu Six Sigma we własnej organizacji, możesz oczekiwać rezultatów takich jak:

  • wzrost produktywności,
  • redukcja kosztów,
  • zmniejszenie liczby wadliwych wyrobów,
  • rozwój produktów i usług dopasowanych do potrzeb Klientów,
  • satysfakcja odbiorców,
  • wzrost wiarygodności marki,
  • zmiana kultury organizacji.

 Promocje na szkolenia otwarte

 

Zamknij

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.